Altinkaya hemen araba çekici Tekin

 

 

Yol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan hepimizin zor durumda kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yaparız. istanbul il sınırları arasında verdiğimiz çekici hizmeti ile arıza, kaza ve yolda kalmanıza neden olan bütün sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli şekilde çekerek, arzuladığınız yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale yapan tecrübeli ekibimiz aynı sürede arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt bu gibi araç yardım konularında da destekçi olmaktadır. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz tüm vasıta arızalarında araç yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait tüm oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un bütün ilçelerine en geç 30 dakika içinde ulaşabilmektedir.

çekimli
Hangi Araçlara çekici Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
firma kadromuz arasında bulunan yol yardım araçlar ile her çeşitli vasıta kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. profesyonel personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. karşınıza çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru biçimde onarım edilmesini sağlamakta, talebinize göre aracınızı götürülmesini dilediğiniz yere naklediyoruz.

 

 

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve vasıta yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üstünden ya da web sayfası üzerinden fiyat teklifi talep edilmesi doğrultusunda, ücretler meselesinde net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı Istanbul Oto Kurtarma sağlayarak, kötü sürprizleri deneyimli kadrosu ile YöK etmenize yardımcı olur.

vasıta kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek vasıta kurtarma gerekse öteki hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı pozisyonlarda yakın illere de servislerimiz söz meselesidir. Acil kurtarmalar için korkmadan bizi arayabilirsiniz. araç kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bunlardan biri de araç yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari araç Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunmaktadır. araç galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım olarak iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup gerekli son teknolojik donatıya sahiptirler. araç kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

 

 

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik cazibeli kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir meslek olabilmektedir. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler genelde istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik çekimli kamyon malikleri, bir kamyon, bir iş planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her zaman çekilecek araçlara ihtiyaç bulunur. Bu, oldukça çok işletme sahibi için istikrarlı, basit olarak resesyona dayanıklı bir iş ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, türlü nedenlerden dolayı çekilmesi gereken bir sıra vasıta olmaktadır. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

 

 

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik çekimli kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, çok aşırı kısa zamanda kafanızın üstünden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, iş planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, eğer varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de olanak tanır. bununla beraber kuvvetli yanlarınızı belirlemenize de imkan tanır. Bu kendi kendini değerlendirme ciddi bir şeydir, sebebiyse güçlü ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

 

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. mahalli ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına Istanbul Kurtarici almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekmektedir. Devlet kurumları ve çok sayıda işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi talep ediyor.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Altinkaya hemen araba çekici Tekin”

Leave a Reply

Gravatar